Azur Yapı İnşaat, 2006 yılında kurulmuştur. Kalite, estetik ve konforu en üst düzeyde buluşturarak seçkin bir mimarinin yeniden biçim verdiği lüks kavramına farklı bir bakış açısı getiren Azur Yapı İnşaat; varlığını tamamen müşteri memnuniyetine adamıştır.

ULUSLARARASI KALİTE STANDARTLARI İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR VE ESTETİK; SON TEKNOLOJİK DONANIMLAR İLE YENİLİKÇİ, GÜVENLİ YAPILAR OLUŞTURARAK; TOPLUMA VE ÇEVREYE DEĞERLER KATMAK.

Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, dünya standartlarında yapılar inşa ederek yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlayan Azur Yapı; bu anlayışı karşılığında ulusal ve uluslararası ödüller almış ve sektöründeki en saygın marka konumuna gelmiştir.

Azur Yapı İnşaat; yüksek yapılar, A+ konut ve ofisler, alışveriş merkezleri ve okul projelerine odaklanmaktadır. Şirketimizin tüm projelerde müşteriyle iletişimi ihtiyaç aşamasında başlayıp teslim sonrasında da devam etmektedir.

Azur Yapı İnşaat, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en itibarlı çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, kendisini sürekli geliştirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarının gerektirdiği sürdürülebilir dönüşüm için; çalışanlarını, çözüm ortaklarını, tedarikçilerini sürekli yenilikçi teknolojilerle desteklemektedir.

Ayrıntılara gösterdiği özen ile müşterilerine benzersiz olanaklar sunan Azur Yapı’nın, “Hayat Buna Değer” diyeceğiniz yeni projeleri sürecektir.

Adres: Mimar Sinan Mah. E-5 Londra Asfaltı Cd No:60, I, 34535 Büyükçekmece/İstanbul